Yetkili Servis ve Yedek Parça Bayii

Fuso

BAŞARI ve GURUR DOLU BİR TARİHÇE

Fuso Canter, 57 yıllık deneyimi ile dünyanın dört bir yanındaki sürücülerin ve işletme sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor ve beklentilerini eksiksiz karşılıyor.

 

CANTER İLETİŞİM HATTI İLE DAİMA GÜVENDE VE AYRICALIKLISINIZ.

Canter İletişim Hattı, yolculuklarınızda hiç hesapta olmayan bir sorunla kaşılaştığınızda Türkiye’nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşar.

1.1.2021 den itibaren satılan araçlarda; Garanti süresi (3 yıl/100.000km) içinde ve garanti kapsamına giren arızalar için Acil Servis ve Yol Yardım hizmetlerimiz ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Yol Yardım ve Çağrı Merkezi      0(850) 677 55 25

 

 

PERİYODİK BAKIMINIZI İHMAL ETMEYİN

Ağır hizmet şartlarında çalışan araçlar için bakım aralığı: 1 Yıl / 10.000 km (Çoğunlukla tam yüklü dolaşan araçlar, uzun süre 1 viteste kullanılan araçlar, romörk çeken araçlar ağır hizmet kapsamındadır.)

Bakım aralığının uzun olmasından dolayı aracın yağ ve sıvılarının sık sık kontrol edilmesi, eksikse uygun spekte yağla ve sıvılarla tamamlanması gerekir. Bu kontrollerin yapılmaması sonucu oluşacak arızalar garanti kapsamında değildir.

 

 

TEMSA YENİ ARAÇ GARANTİSİ

Satılan her yeni Fuso Canter araç Temsa güvencesi altındadır. Garanti aracın müşteriye teslim edildiği tarih itibariyle başlar. Garanti süresince araçta imalat, montaj veya malzemeden kaynaklanabilecek arızalar neticesinde onarım veya komple parça değişimi ile arızaya bağlı işçilikler müşteriden hiçbir ücret talep edilmeksizin Temsa tarafından karşılanacaktır.

Garanti kapsamındaki arızalar teknik açıdan tamir edilerek giderilebiliyorsa, garanti uygulamasındaki yükümlülükler hem tamiratı, hem de değiştirmeyi içerdiğinden, parça komple değiştirilmez ancak, arıza garanti kapsamından giderilir.

Normal kullanım sonucunda aşınan ve zamanla değişmesi gereken, kayışlar, filtreler, fren balataları, debriyaj baskı balata bilya, yağlar, sıvılar, ampüller, ve bunun gibi sarf malzemeleri ve amortisör, makas burçları, diğer lastik aksam gibi yol şartları ile direkt ilgili parçalar, ile ön düzen tekerlek balansı, subap ayarı, fren ayarı gibi araç kullanıldıkça bozulabilecek ayarlar ve bu sebeple ortaya çıkabilecek işçilik ve malzeme masrafları garanti kapsamında değildir. Ancak bu arızaların imalat, montaj veya malzemeden kaynaklanması durumunda bu masraflar Temsa tarafından karşılanır.

Aracın Temsa garantisinden yararlanabilmesi için bütün periyodik bakımlarını ve onarımlarını Garanti ve servis el kitapçıklarında belirtilen kilometre veya zaman aralıklarında Temsa yetkili servislerinde eksiksiz olarak yaptırmış olması gerekmektedir

 

 

 

 

İletişim

  • Yeni Sanayi Sitesi 12 Ekim Cad. No: 209 / A - BALIKESIR
  • 0 266 246 28 18 / 0 543 246 28 18
  • 0 532 425 82 54
  • info@girginler.com
© 2022 Girginler Otomotiv | Tüm hakları saklıdır.
Tasarım: Özgüweb